Lazer Destekli Burun Estetiği

Lazer Destekli Burun Estetiği

Burun estetiği sırasında hastaların en çok memnun kaldıkları yöntemlerden birisidir. Kilolu iseniz zayıflayabilirsiniz ya da bunun tam tersi durumda olan insanlar bu tarz olaylar kendi çabalarımız sonunda elde edilebilecek olan sorunlar olsa da burunda oluşan herhangi bir şekil bozukluğu ya da burunda yer alan eğriliğin giderilmesi için ameliyattan başka bir çözüm yoktur.

Burunlarındaki şekil bozukluklarından her ne kadar kurtulmak isteyen kişi sayısı çok olsa da bu tip bir ameliyatı olmak isteyen kişi sayısı istenilen kadar çok değildir. Sebebine gelinecek olursa eğer hastalar ameliyat sonrasında yaşanılacak olan sıkıntılardan oldukça korkmaktadırlar. Burun içine sokulan metrelerce büyüklükteki tamponlar, ameliyat sonrasında yüzde ve göz altlarında oluşan morluklar, şişlikler, gözlerin kan çanağına dönüşmesi ve son olarak ta bu ameliyatların tekrarlanması olasılığı hastaları büyük ölçüde korkutmaktadır. Bu sebeplerden dolayı hastalar burun esteti ( Rinoplasti) ameliyatı olmaktan ne yazık ki korkmaktadırlar.

Birkaç yıl kadar öncesine kadar hastalar her ne kadar bu kadar kötü olaylar ile karşı karşıya kalmasalar da Lazer Rinoplasti ile tanışmamış olduklarından dolayı halen korkmaktaydılar. Lazer Rinoplasti yöntemi sayesinde ise artık hastaların korkmalarına gerek kalmamıştır. Bu uygulama yönteminde kaba cilt tabakasını inceltmek mümkünleşmiştir. Kırklı yaşlarda ameliyat sonrasında meydana gelebilecek olan küçülen burun iskeleti bol gelen deri sorununa da çare olabilmektedir. Ameliyat sırasında lazerlerin yardımı ile anında cildi büzüştürme teknikler kullanılmaktadır.

Paylaşmak Önemsemektir!

Bir Cevap Yazın