Yeni trend burun estetiği yöntemleri

Yeni Trend Burun Estetiği Yöntemleri

İnsanda yüze bakınca en çok dikkat çeken organ burundur. Birçok insan aynaya baktığında ilk olarak burnunu gördü için bu organı pek sevmezler. Burun ile ilgili sürekli bir memnuniyetsizlik ve değişiklik yapma isteği bulunmaktadır. Yeni trend burun estetiği yöntemleri ile bu değişiklikleri yapmak oldukça hızlı ve kolay  olmaktadır.Beş dakikada estetik olarak adlandırılan yöntemlerle burunda çok güzel değişiklikler yapılabilmektedir. Ameliyatsız yöntem de denilen bu yöntemlerle kalıcı olmayan estetik uygulamaları söz konusu olmaktadır.

Küçük ve güzel bir burun sahibi olmak ve dikkatleri üzerine çekmek herkes için güzel bir hayaldir. Bu hala artık çok kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir. Bunun için ameliyatsız yöntemleri tercih edenlerin sayısı oldukça fazladır. Sadece estetik amaçlı yapılan bu yeni trend burun estetiği yöntemleri ile çok farklı bir burna sahip olmanız hiç de zor değildir.

Yeni trend burun estetiği yöntemlerii

Yeni Trend Burun Estetiği Yöntemleri Nelerdir?

Ameliyattan korkan veya çok yoğun olduğu için kalıcı estetik ameliyatı için vakit bulamayanlar 2 saat kadar süren kısa uygulamalarla güzel ve estetik bir burna sahip olabilmektedir. Bu uygulamalar kısa sürede tamamlanmakta ve gözle görülür bir değişim de görülmektedir. Bu işlemler yapılırken kişi sosyal hayatından da uzak kalmamaktadır. Tek olumsuz tarafı belli bir süre sonra etkisinin geçmesi ve yeniden yapılmasının gerekmesidir. Bu yöntemleri şu şekilde sıralamak mümkün olmaktadır:

  • Kalıcı Askılama (Endolift)
  • Botoks ve Dolgu

Kalıcı askılama denilen yöntemde burun ucunda daraltma veya kaldırma işlemi veya burnun orta kısmında daratma işlemi uygulanmaktadır. Bu yöntemin uygulanması sırasında önce lokal anestezi yapılmakta ve yarım saatten biraz daha uzun süren işlem ile burun estetiği yapılmaktadır. Burun üzerinde açılan minik delikler ile askılama işlemi yapılmaktadır. Bu uygulamanın en güzel yanı istenildiğinde bu iplerin çıkarılabilmesidir.

Yeni trend burun estetiği yöntemlerii

Diğer yöntem ise botoks ve dolgu işlemidir. Bu işlemde burun üzerinde bulunan boşluklar doldurulmakta ve burun üzerindeki iniş çıkışlar eşitlenmektedir. Burun üzerinde boşluklara doldurulan bu dolgu malzemesi belli bir süre sonra vücut tarafından emilmekte ve yeniden botoks uygulaması yapılması gerekmektedir.

Yeni trend burun estetiği yöntemleri çok hızlı sonuç alınması sebebiyle özellikle kadınlar tarafından tercih edilmekte ve sık sık yaptırılmaktadır

Paylaşmak Önemsemektir!

RelatedPost

Bir Cevap Yazın