Lazer ile Burun Estetiği

lazer ile burun estetiğiBurunlarından şikayetçi olan hastaların sıklıkla tercih ettiği yollardan biri olan burun estetiği burunlarının görünüşünü beğenmeyen veya burunlarından nefes alma gibi problemler yaşayan hastaların yardımına koşuyor. Burun estetiği yaptırmak isteyen hastalar için klasik yolların dışında lazer destekli burun estetikleri gibi imkanlar da sunuluyor. Son zamanalar da gelişen teknoloji ile hastaların daha rahat bir operasyon geçirmesini ve operasyon sonrasında hızlı bir şekilde iyileşmesi için doktorlar lazer ile burun estetiği yöntemini sıklıkla kullanıyorlar. Yapılan operasyonlardan ise hastalar genel olarak oldukça memnun. Lazer ile yapılan işlemlerde kalın olan burun derisini daha ince bir şekle getirmek mümkün. Lazer destekli burun estetiği operasyonları diğer Rinoplasti ameliyatlarına göre daha hızlı bir şekilde gerçekleşir.
Operasyon anında herhangi bir acı yada ağrı çekmeyen hastalar lazer destekli burun estetiği ile daha hızlı bir şekilde iyileşme sürelerini tamamlamaktadır. Buruna olabilecek en az düzeyde hasar verilen bu operasyon türünde lazer ile inceltilmekte olan burunun altındaki cilt eskisine göre daha sağlıklı olmaktadır. Hatalarda operasyon sonrası hızlı bir şekilde iyileşme başlarken hasarlı olan tabakalar kendiliğinden dökülür.
Lazer Destekli Burun Estetiğinin Faydaları
İyileşme süresi oldukça hızlı olan bu operasyon türünde klasik burun estetiği ameliyatlarında uygulanmakta olan bandaj veya tampon hastalara uygulanmamaktadır. Ayrıca lazer ile yapılan operasyonlarda oluşabilecek riskler diğer operasyonlara göre daha azdır.

Paylaşmak Önemsemektir!

Bir Cevap Yazın