Burun Estetiği Fiyatları

Burun Estetiği FiyatlarıBurun estetiği fiyatları dünyanın her yerinde farklı olabilmektedir. Bu değişikliği belirleyen bazı kriterler vardır. Bu kriterler; Operasyonunuza girecek olan cerrahın daha önce yaptığı operasyonların fazlalığı ve güvenirliği, ameliyatın yapıldığı hastane, ameliyatın yapıldığı şehir, hastanede kalış süresi, ameliyatta uygulanan anestezi süresi, ameliyat öncesi ve sonrası size sunular hizmetler, ameliyat için kullanılan ekstra ve standart malzemeler gibi kriterlerdir.

Türkiye de ise operasyon fiyatlarını yayınlamak yasalara aykırıdır. Bu yüzden size fiyatları veremiyoruz. Aynı zamanda ülkemizde özel sigortalar ve devlet kurumları hiçbir estetik ameliyatını karşılamamaktadır. Ayrıca burun estetiği yaptırmadan önce iyi bir piyasa araştırması yapmalısınız. Bu araştırmayı yaparken en ucuzunu bulmak sizin için doğru olmayabilir. Ucuz yollu yapılan burun estetikleri hastaların istedikleri sonuçları vermeyebilir veya operasyon sonunda ciddi sağlık sıkıntıları yaşatabilir.

Türkiye De Burun Estetiği

Türkiye estetik cerrahi açısından son yıllarda gözle görülür bir artış yakalamıştır. Dünyada da kendine saygın bir yer edinen Türkiye de ayrıca fiyatlar diğer ülkelere göre makul bir şekildedir. Ülkemizde özellikle İstanbul Avrupa’nın estetik cerrahi merkezi olma konusunda iddalı gözüküyor.

Ayrıca burun estetiklerin de hastalar için kaliteli hizmete uygun fiyata ulaşmak oldukça önemli bir faktördür. Ameliyatları yapan kuruluş ve kişilere bağlı olarak fiyatlar ortalamanın üstüne çıkabilir veya altına inebilir. Estetik cerrahi ameliyatlarında fiyatları en sağlıklı şekilde öğrenebilmek için doktorunuza başvurabilir ve ondan bilgi alabilirsiniz.

Paylaşmak Önemsemektir!

Bir Cevap Yazın