Ameliyatsız Burun Estetiği

ameliyatsiz-burun-estetigiHer geçen gün kendini geliştiren sağlık sektöründeki gelişmeler, burun estetiği ameliyatlarında kendini gösterdi. Bu gelişmelerden biri de, ameliyatsız burun estetiği. En cazip yanı da, çok daha az sancılı bir yöntem olması.
Bilindiği gibi anestezi ile kapalı ya da açık burun estetiği ameliyatlarında iyileşme sürecinden ve ya kesin sonuç almaya kadar bir takım sıkıntılar yaşanmaktaydı. Tüm bu sıkıntıları en aza hatta sıfıra indiren bir uygulama son zamanlarda ülkemizde de epey gelişmiş durumda. Henüz sınırlı yerlerde ve ya sınırlı imkanlar ile uygulansa da, yakın zamanda ameliyatsız burun estetiğinin yaygınlaşacağını söylemek mümkün.
Ameliyatsız burun ameliyatının bize getirdikleri ise birkaç maddede özetlenebilmektedir. Bu maddelerin başında ise, operasyonu yapacak doktorun size, operasyon sonrasında ki burnunuzun nasıl olacağına dair kesin bilgiler veriyor olması gelir. Bu yöntem sayesinde, narkoz ve narkozun olumsuz etkilerinden de kurtulabiliyorsunuz ve bu durum şüphesiz, ameliyatsız burun estetiğinin en can alıcı noktası. Yine ameliyat da olduğu gibi bu uygulamada da ciddi sağlık problemleri yaşamıyor ve iyileşme süreciniz çok uzun sürmüyor. Gördüğünüz gibi oldukça rahat ve kesin sonuçlara ulaşabilen bir uygulama olan, ameliyatsız burun estetiği, çok yakın bir süre içerisinde adından çok daha fazla söz ettirecek gibi görünüyor.
Yine ameliyatsız burun estetiği uygulamasından sonra hasta normal hayatına uygulama sonrası hemen dönebilmekte ve ağrı kesici başta olmak üzere başka bir ilaca gereksinim duymamaktadır. Son olarak yüzde şişme veya göz altı morlukları gibi, komplikasyonlar da tarihe karışıyor.

Paylaşmak Önemsemektir!

Bir Cevap Yazın